Дитячий позаміський заклад відпочинку"Сокіл"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 85
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (3)

Міністерство освіти і науки України [2]
Інформація міністерсва освіти і науки
Сьогодні у ДПЗВ "Сокіл" [1]
Все про життя табору у літній час

Сьогодні вболіваємо за нашу команду футболістів.

Приєднуйтеся до нас!!!

Сьогодні у ДПЗВ "Сокіл" | Переглядів: 542 | Дата: 16.06.2016 | Коментарі (0)

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Тому Міністерство освіти і науки ініціює великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. Проведення дво- або тритижневої літньої школи передбачається на базі загальноосвітніх навчальних закладів протягом червня.

У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Допоможіть своїй рідній школі, рідному місту чи селу!

Цей проект ґрунтується на волонтерських засадах. Саме тому надважливим є залучення якомога більшої кількості волонтерів, котрі змогли б долучитись до викладання у школах. Міністерство шукає охочих приєднатися до цієї соціальної ініціативи. Необхідні волонтери, котрі володіють англійською мовою та зможуть присвятити від двох до трьох тижнів свого часу школі.

Волонтерами можуть стати як громадяни України, так і іноземці. Це можуть бути носії мови, які перебуватимуть в Україні у червні, вчителі шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, недавні випускники вищих навчальних закладів, студенти, люди різного віку і професій, які володіють англійською мовою.

Як реалізується цей проект?

Міністерство освіти і науки тісно співпрацює з місцевими органами влади, волонтерськими організаціями та інститутами підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Навчально-методична література та рекомендації були надані міжнародними партнерами.

Що необхідно зробити волонтеру, котрий хоче долучитися до ініціативи?

Зв’язатися з управлінням освіти чи інститутом підвищення кваліфікацій певного регіону та повідомити про своє бажання долучитися до проекту. Всі контакти розміщені на сайті МОН за посиланням: http://www.mon.gov.ua/activity/litni-movni-tabori/kontakti-v-regionax/;

Погодити з обраною школою початок волонтерської діяльності, визначити термін перебування (до 3-х тижнів);

Ознайомитися з навчально-методичними матеріалами: http://www.mon.gov.ua/activity/litni-movni-tabori/praktichni-materiali/;

Оскільки проект, на жаль, не передбачає державного фінансування, очікується, що волонтер самостійно організує свій доїзд до школи (у разі, якщо це буде інше місто, ніж місто проживання волонтера). Питання поселення може бути вирішено спільно зі школою та управлінням освіти у кожній конкретній області.

Міністерство спільно з міжнародними партнерами підготувало графік  проведення основних заходів: http://www.mon.gov.ua/activity/litni-movni-tabori/povidomlennya/grafik-provedennya-osnovnix-zaxodiv.html

Міжнародні партнери МОН згодні надавати консультаційну допомогу та безкоштовні методичні матеріали волонтерам, котрі згодні долучитись до ініціативи. Інформація про це також на сайті Міністерства.

У разі якщо виникають будь-які запитання щодо того, як долучитися до проекту або як зв’язатися з бажаними школами, звертайтесь, будь ласка, до МОН на електронну скриньку languagecampsua@gmail.com.

Шановні волонтери!

Ми розуміємо, що проект є дуже амбітним і масштабним. Долучаючись до нього, Ви підтримуєте українських школярів і своїми руками будуєте майбутнє України! Нам важливий/важлива кожен волонтер, і ми готові працювати, аби якомога більше шкіл змогли отримати свій літній мовний табір.

Ми будемо інформувати громадськість про діяльність всіх без винятку волонтерів та партнерські організації, які допоможуть зробити проект Літньої школи англійської мови успішним.

Наші перші партнери:

Peace Corps,

British Council,

American Councils,

Світовий конгрес українців,

Euromaidan SOS,

програма КАКТУС; 

видавництва:

Cambridge University Press,

Mcmillan Education,

Pearson,

Oxford University Press. 

Міністр освіти і науки України

СЕРГІЙ КВІТ


Сергій Квіт: Міністерство освіти і науки започатковує літні мовні табори

Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час наради з директорами департаментів (начальників управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій 24 лютого 2015 року.

Зокрема, Сергій Квіт наголосив на важливості питання створення волонтерського проекту проведення мовних літніх таборів, що охопить всі школи країни. «Тут не може бути ніяких рознарядок або відсотків охоплення, але по можливості ми хотіли долучити до проекту всі школи», - зазначив Міністр.

Сергій Квіт повідомив, що діти перебувають в школах у червні місяці в оздоровчих таборах, які насправді не виправдовують себе, тому в цьому році Міністерство пропонує зробити тритижневу літню школу англійської мови на базі загальних середніх навчальних закладів. «Ми привертаємо увагу суспільства до вирішення цієї проблеми, тому що не має сучасної освіти без англійської мови», - наголосив Міністр.

За словами Сергія Квіта, в майбутньому Міністерство освіти і науки планує розробити соціальну програму вивчення англійської мови. «Питання вивчення англійської мови – одне із ключових питань освіти», - підкреслив Міністр освіти і науки України.

Як повідомив Міністр, до проекту літніх таборів МОН залучає українські волонтерські організації та окремих волонтерів з різних країн, які є носіями мови. Методичні розробки вивчення англійської мови у літніх таборах, надані американськими, британськими та канадськими організаціями, будуть розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.

«Літня школа англійської мови – це один із найважливіших проектів Міністерства загальнонаціонального значення», - наголосив Сергій Квіт. Ключову роль у ньому відіграватимуть обласні департаменти (управління) освіти і науки та інститути підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що представлені в усіх регіонах.

Під час наради також обговорювалися питання фінансування освіти, порядку закінчення навчального року, організації вступної кампанії, проведення мовних таборів, демократизації процесів управління в освіті тощо.

У нараді взяли участь заступник Міністра Павло Полянський, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, Голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, представники департаменту загальної середньої дошкільної освіти МОН України.

http://mon.gov.ua/…/44544-sergiy-kvit-ministerstvo-osviti-i…